KURS DROGA DUSZY. WSZYSTKO W TOBIE, JEST JUŻ DOBRE 

Czyli jak rozbudzić w pełni swój boski potencjał

6.10 - 17.11.2021
7 inspirujących spotkań

Dzięki kursowi...

Lepiej zrozumiesz siebie i swoją duszę (zrozumiesz kim jesteś, gdzie się znajdujesz i jak możesz to wykorzystać do swojego wzrostu)

Umocnisz zaufanie do siebie i swoich wyborów, czyli dowiesz się jak czerpać boską wiedzę z wewnątrz 

Upewnisz się czy jesteś gotowy/a na podjęcie zmian

Dowiesz się jakie kroki możesz podjąć do tego, aby dokonać pozytywne zmiany w życiu

Zobaczysz życie z szerszej, boskiej perspektywy

Otrzymasz motywację i inspirację do zmian 

Będziesz pracować z tym, co Ciebie wspiera i uwolnisz swój boski potencjał 

Poczujesz w pełni, że wszystko co w Tobie, jest już dobre <3

Czy to dokąd zmierzasz jest zgodne z misją Twojej duszy?

Czemu stworzyłam kurs

Witaj,
Mam na imię Claudia. Głęboko wierzę, w to, że każdy z nas ma w sobie dobro. Moja misją jest stworzenie warunków dla innych do samorealizacji ich duszy, tak aby odkryli w sobie pierwiastek boskości. Oferuję wsparcie w realizacji ziemskiego potencjału na poczet wiecznego duchowego życia. Wykonuję to poprzez kontakt z Kronikami Akaszy, czyli polem informacyjnym, w którym cała wiedza Wszechświata się znajduje. Poprzez nie wspieram osoby w odnalezieniu Darów Duszy i ich lepszym zrozumieniu. Z doświadczenia widzę, że kiedy zaczynamy używać naszych Darów w codzienności, nasza dusza coraz wyraźniej przejawia się w naszym życiu. To właśnie nasze dary są pokarmem dla niej, dzięki któremu rozkwita w pełni <3 

W swojej pracy koncentruję się na tym jakie dana osoba ma zasoby i jak może je rozwinąć. Jak poprzez swoje Boskie Dary może wznieść się na kolejne etapy swojego aktualnego wcielenia, tak aby żyć w spełnieniu i obfitości.

Kierowana wizją, że coraz więcej osób odkrywa swoje wewnętrze dobro, anielskość i realizuje swój ziemski potencjał poprzez stały kontakt z duszą postanowiłam stworzyć kurs "Droga Duszy- wszystko w Tobie, jest już dobre". W nim zawarłam wszystkie etapy tego jak można pielęgnować swój pierwiastek Boży, który w nas jest, tak aby rozkwitł i wspierał nas w codzienności. Podczas kursu wspólnie poznamy i będziemy korzystać z konkretnych narzędzi, które będą wspierać przejaw naszej duszy w pełni. 

Stale rozwijam i poszerzam swoją wiedzę, tak aby dawać innym jak najlepsze możliwości do wzrostu m.in.
- kurs czytania w Kronikach Akaszy metoda A Line Withing, u Ashley Woods
- kurs Soulrealignment (rekalibracja duszy poprzez Kroniki Akaszy), u Andrea Hess 
- warsztaty dwupunktu i matrycy energetycznej wg Richarda Bartleta, transformacja wzorców pola torsyjnego- świat kwantowej komunikacji Universum, u Wiesławy Bakaj,
warsztaty aktywacja Merkaby Przebudzenie Oświeconego Serca (Awakening The Illuminated Heart) u Tom’a de Winter,
- warsztaty Verdic Art- Art from the Heart Marta Sobczak Jensen,
- warsztaty ustawień helingerowskich, u Izabeli Kopp, 
- warsztaty tantryczne MANA powietrza w Milabo
- warsztaty Qi Gong oraz Tai Chi u Katarzyny Miernickiej, 
- kurs "Mistrz Coachingu" (akredytowane przez ICF) w Meritum Szkoła Coachów (Claudia)

Z opiniami i rekomendacjami, możesz zapoznać się tutaj

Nie jestem zwolennikiem tytułów i certyfikatów, jednak dzielę się z nimi z ukłonem dla naszych umysłów ;) Chciałabym Cię jednak poprosić o to, abyś bez względu na to co przeczytasz na tej stronie najbardziej zaufał lub zaufała sobie. Zadaj pytanie swojej intuicji: czy ten kurs będzie dla mnie odpowiedni?
Poczuj co podpowiada Ci Twoja dusza i intuicja <3

Unikatowość doświadczeń, które otrzymasz

Kurs jest stworzony dla osób, które pragną przebudzić w sobie pełnię swojej boskości. Będzie w formie hybrydowej- listowo / Instagramowej (specjalnie konto kursowe), tak, aby zapewnić Ci maksymalną przyjemność i wsparcie :) Przed rozpoczęciem kursu otrzymasz 7 wyjątkowych listów, w których znajdziesz tematy tygodnia. Listy otwieramy po kolei, tydzień po tygodniu. Zanim go otworzymy rozpoczniemy spotkaniem live'em na Instagramie, podczas którego będę wyjaśniać czego będziemy spodziewać się w nadchodzących dniach. Po spotkaniu nadejdzie czas na przeczytanie dedykowanego listu, gdzie będzie szczegółowy opis transformujących ćwiczeń i wiedzy. Zachęcam do tego, żeby skorzystać z formy listowej i, np. przeczytać go na świeżym powietrzu, nanosząc swoje notatki i spostrzeżenia. Dodatkowo, na dedykowanym koncie Instagramowym będę codziennie dzieliła się inspiracjami, które będą wspierały we wprowadzeniu zmian i stworzeniu pozytywnych nawyków. Przejdziemy tą transformację wspólnie <3 

Wszystkie materiały będą zapisane w przystępnej formie, tak, aby zawsze można było do nich wrócić wedle własnych potrzeb. 

Co składa się na kurs
Droga Duszy - wszystko w Tobie, jest już dobre

 • 7 wspólnych spotkań online (w każdą środę o 20:30), 
 • 7 listów do pracy własnej, 
 • 7 wyjątkowych medytacji na maila, 
 • każda osoba otrzyma własne ziarenko do zasadzenia, które będzie symbolizować
  jego lub jej rozwój
   
 • codzienną dawkę wsparcia i inspiracji do zmian
 • daty kursu: 6 października do 17 listopada

Do czego można porównać doświadczenie, które znajdziesz w kursie

Cały proces uczestnictwa w kursie najpiękniej obrazuje ewolucja nasionka, które poprzez odpowiednią pielęgnację przeradza się w piękny kwiat. Zaczniemy od zasiewania swoich nasionek, od ugruntowania samych siebie. Następnie będzie etap poruszenia - spojrzenia na emocje i przyjemności. Podczas trzeciego spotkania będzie przełomowy moment przemiany! Czyli kiedy ziarenko otworzy się ;) Po tych trzech krokach nastanie moment na złapanie oddechu, ekspansji, ukierunkowaniu i na koniec pięknego rozkwitu.

Poniżej fragment z książki "Wysokowibracyjne przekazy prosto ze Źródła", które pięknie opisuje cały proces. Książkę można zakupić tutaj

Nasionko

Wyobraź sobie, że jesteś nasionkiem. Leżysz w żyznej ziemi, jest Ci ciepło i przytulnie, wszystko dookoła znasz doskonale – każdy kamyczek, każdego robaczka, każdą bakterię. Jesteś otoczona/y skorupką, która daje Ci komfort i poczucie bezpieczeństwa. Nic Ci nie grozi, o nic nie musisz się martwić – takie niebo w ziemi.

Nagle czujesz, że coś się zmienia. Nie wiesz jeszcze co, ale już to czujesz we wszystkich komórkach. Pęczniejesz i powiększasz się. „O co chodzi?” Zauważasz, że masz małe pęknięcie na górze i na dole skorupki! Ogarnia Cię panika i lęk.

– Boję się! – krzyczysz. – nie, nie, nie, nie zgadzam się! Nie chcę! Chcę powrócić do poprzedniego stanu! -

Nic nie pomaga. Pęczniejesz, z góry wyrasta Ci kiełek, a z dołu korzonek.

– Co to? Jak dziwnie wyglądam! Byłem takie okrągłe i idealne, a teraz jakiś korzonek i kiełek! – mówisz do siebie.

Na nic nie pomagają Twoje narzekania – proces postępuje. Na górze kiełek rośnie coraz szybciej i szybciej. zastanawiasz się: „Dokąd on idzie? Po co? Po co traci moją energię? Przecież tam jest tylko ziemia.”

Nagle kiełek przebija się ponad ziemię i wydostaje się na świat. Jest jasno i jakoś tak inaczej. Bierzesz pierwszy oddech – czujesz go w całym ciele, we wszystkich komórkach. Jak wspaniale! Czujesz powiew wiatru i słońca. Jest Ci ciepło, przyjemnie.

Dostrzegasz listek – jeden listek. O co chodzi? Naokoło widzisz wielkie rośliny, to są drzewa. „Takie wielkie, może ja też takie będę?” I wtedy nabierasz pewności, bo wyrastają Ci następne listki, a korzeń nadal pobiera wodę i pożywienie z gleby. Wszystko przyśpiesza.

Tak, Ty jesteś drzewem – wspaniałym, dużym i stabilnym. Już się nie dziwisz i nie boisz, bo pozwoliłaś/eś sobie na proces. To proces życia.
Teraz już nawet nie wiesz, jak mogłaś/eś, będąc nasionkiem, nie pamiętać tego, że jesteś drzewem. Uświadom sobie, że to nasionko, to był tylko etap w Twoim życiu.

Życie to proces, to ciągła zmiana, ruch i postęp. Czasami o tym zapominamy, bo tak osiadamy w naszym komforcie, że żyjemy jak to nasionko w swojej skorupie, sądząc, że to już wszystko i tak wygląda życie.

A to tylko skorupa.

Pozwól sobie na zmianę i na życie.


Poniżej dokładniejsze opisanie jakiego procesu możesz się spodziewać podczas kursu. 

Program kursu

1. Sianie

pierwsze spotkanie

Zrozumienie tego, kim jesteś. Jakie są Twoje wartości oraz przekonania. Twój moment ugruntowania. 

2. Poruszenie

drugie spotkanie

Tutaj przyjrzymy się procesowi zmiany. Czy na pewno jej chcesz w tym momencie swojego życia? Czy masz do niej motywacje? Porozmawiamy o tym czemu zmiany są nieodzowną częścią naszego życia. Jak możemy je przejść w pełnej przyjemności, celebrując każdy etap. 

3. Przemiana

trzecie spotkanie

Podczas tego etapu dowiesz się jak doprowadzić do przemiany. Co jest Ci potrzebne, aby rozpalić swój wewnętrzny ogień (motywację), tak aby wyjść poza tak zwaną "strefę komfortu". Nauczysz się rozróżniać zachciankę duszy od pragnienia ego. Poczujesz czego tak naprawdę chcesz z głębi Twojej istoty.

4. Oddech

czwarte spotkanie

Po tych zmianach, dokładnie w połowie kursu nastąpi moment na złapanie pełnego oddechu i chwilę relaksu. Dostrzeżenie siebie w świetle pełnym miłości i wsparcia. Będziemy również w tym stanie wewnętrznej wolności rozmawiać o swoich granicach- o tym jak je nazywać i informować o nich innych.

5. Ekspansja

piąte spotkanie

Podczas piątego tygodnia będziemy przyglądać się temu jak wyrażamy sami siebie. Jak komunikujemy się z innymi poprzez emocje i uczucia.  

6. Ukierunkowanie

szóste spotkanie

Przedostatnie spotkanie w którym popracujemy z naszą intuicją. O tym jak możemy dostrzec swoje Prawdziwe Ja, swoją duszę. Zagłębimy się w siebie.

7. Rozkwit

siódme spotkanie

Magiczne ostatnie spotkanie! Podczas niego spojrzymy na nasze życia z boskiej, wyższej perspektywy. Zmienimy perspektywę i dostrzeżemy naszą Drogę Duszy <3 

Możliwości udziału w kursie

>
Irys

567zł

 • 7 wspólnych spotkań online
 • 7 wyjątkowych medytacji na maila
 • 7 listów do pracy własnej 
 • codzienne wsparcie i inspiracja na profilu kursu
 • planer kursu
 • ziarenko do samodzielnego zasadzenia <3 
 • dożywotni dostęp do kursu (materiały wideo, ćwiczenia)
 • eBook mojej najnowszej książki z wiedzą płynącą prosto ze Źródła "Wszystko w Tobie Dobre już jest"
Stokrotka

888zł

 • 7 wspólnych spotkań online
 • 7 wyjątkowych medytacji na maila
 • 7 listów do pracy własnej 
 • codzienne wsparcie i inspiracja na profilu kursu
 • planer kursu
 • ziarenko do samodzielnego zasadzenia <3 
 • dożywotni dostęp do kursu (materiały wideo, ćwiczenia)
 • eBook mojej najnowszej książki z wiedzą płynącą prosto ze Źródła "Wszystko w Tobie Dobre już jest"
 • Sesja Boskiego Planu Duszy (podczas którego dzielę się z Tobą Boskimi Darami i predyspozycje Twojej duszy. Zrozumiesz w jaki sposób konkretnie chce się realizować na Ziemi. Otrzymasz również wyjaśnienie jakie blokady aktualnie powstrzymują Cię przed prowadzeniem życia w pełnym spełnieniu)
Słonecznik

1077 zł

 • 7 wspólnych spotkań online
 • 7 wyjątkowych medytacji na maila
 • 7 listów do pracy własnej 
 • codzienne wsparcie i inspiracja na profilu kursu
 • planer kursu
 • ziarenko do samodzielnego zasadzenia <3 
 • dożywotni dostęp do kursu (materiały wideo, ćwiczenia)
 • eBook mojej najnowszej książki z wiedzą płynącą prosto ze Źródła "Wszystko w Tobie Dobre już jest"
 • Sesja Boskiego Planu Duszy (podczas którego dzielę się z Tobą Boskimi Darami i predyspozycje Twojej duszy. Zrozumiesz w jaki sposób konkretnie chce się realizować na Ziemi. Otrzymasz również wyjaśnienie jakie blokady aktualnie powstrzymują Cię przed prowadzeniem życia w pełnym spełnieniu)
 • sesja coachingowa 1:1 podczas której indywidualnie omówimy Twój kontakt z duszą oraz Twoją transformację (sesja będzie mogła być wykorzystana w wybranym przez Ciebie momencie)

Efekty Twojego zaangażowania podczas kursu widoczne będą na wielu poziomach

Zrozumienie i zaufanie sobie w pełni
Zobaczenie życia z szerszej, boskiej perspektywy 

Dowiedzenie się jakie konkretnie kroki możesz podjąć, aby dokonać pozytywnych zmian w życiu
Zrozumienie jak możesz skorzystać z boskiego potencjału, który w Tobie drzemie

Opinie moich klientów o pracy ze mną

Przeżyłam głęboką traumę w dzieciństwie i czułam, że utknęłam w swoim życiu. Próbowałam każdej metody, w tym jogi, terapii, medytacji, grup wsparcia i regularnych odczytów w Kronikach Akaszy. Chociaż wszystkie one pomogły, sesja z Claudią była najpotężniejszym doświadczeniem, jakie miałam w życiu. Moja sesja Boskiego Planu była głębsza niż wszystkie inne moje metody razem wzięte. Sesja zwróciła moją świadomość na ludzi i wydarzenia, o których zapomniałam, a które miały ogromny wpływ na moją duszę przed 10 rokiem życia. Mimo, że korzystam z sesji Akaszy od prawie roku, sesja Boskiego Planu duszy była dla mnie niezwykłym doświadczeniem i byłam zdumiona dokładnością odczytu. Claudia jest wyjątkową osobą, która ma głębokie połączenie z zapisami. Jasno opisała każdą blokadę duszy, a kiedy pojawiały się u mnie emocje, potrafiła stworzyć bezpieczną przestrzeń z wielką empatią, zrozumieniem i cierpliwością. Po zapewnieniu mi przestrzeni do uzdrowienia każdej emocji, upewniła się, że pozostałyśmy na celu, aby zakończyć naszą sesję i przejść przez każdy punkt.

Sheen

Dzięki Tobie poznałam zupełnie nową odsłonę, stronę Kronik Akaszy. Bardzo mnie zaciekawiła i tak wiele mi pokazała. Utwierdziła mnie o moich zdolnościach i tym do czego mam predyspozycje. Czułam to od dawna, jednak nigdy wcześniej nikt nie dał mi takiego potwierdzenia jak Ty. Najwięcej jednak wyniosłam z rzeczy, wcieleń które mnie blokują. Wydawało mi się, że sama potrafię "posklejać kropki" i je dostrzec. Blokady te jednak były tak głęboko zakorzenione, że albo w ogóle bym ich w najbliższym czasie nie dostrzegła, albo po długim czasie pracy nad sobą. Jestem Ci bardzo wdzięczna, że wyciągnęłaś je na wierz. W ogóle jestem Ci wdzięczna za wszystko, za Twój uśmiech, energię, spokój, rozmowę. Podziwiam Cię za skrupulatność, pracowitość i odwagę. Każdemu z moich bliskim polecę metodę, która pracujesz, bo wiem jak wiele dobrych zmian Twojego odczyty mogą wprowadzić do życia ❤️ Dopisałabym jeszcze, że dodatkowo nie zostawiłaś mnie z tymi informacjami w mojej głowie jedynie, które pod wpływem emocji i tego co słyszałam mogły ulecieć. Przygotowałaś świetne materiały, z których na bieżąco korzystam i rozwiązania, które pomogą mi wyjść ze schematów, które mi nie służą. Jest to bardzo ważne, pomocne i kluczowe. Łatwiej jest zdawać sobie z czegoś sprawę, trudniej coś z tym zrobić.

Ewelina

Nie ma przypadków. Spotkałyśmy się i od razu wiedziałyśmy, że możemy ze sobą rozmawiać o czymś więcej.. Claudia zaproponowała mi sesje i to było przemiłe i takie odkrywcze. Claudia potrafi stworzyć atmosferę lekkości i otwartości, zaproponowała ceremonie kakao i medytacje prowadzona na początek.. pokazała mi także, że wszystko co jest nam potrzebne, cała wiedza jest w nas.. i ze ja sama mogę odnajdywać odpowiedzi na każde pytania, bo wiedzę mam w sobie upewniła mnie w tym czego się już o sobie pomyślałam a tego właśnie potrzebowałam. poznałyśmy się tak, że Claudia przyszła do mnie na lekcje śpiewu, ale wygląda na to, ze ja się tez bardzo dużo nauczyłam, obserwując Claudii zaufanie w prowadzenie i pozytywne nastawienie do świata i ludzi ❤️

Kinga Miśkiewicz

Odczyt z Kronik Akaszy u Claudii to fascynujące przeżycie, to podróż do miejsca, gdzie czekają na Ciebie Twoi przewodnicy i opiekunowie gotowi zawsze do pomocy. Dzięki Claudii możesz uzyskać wskazówki dotyczące każdej sfery swojego życia, ja zapytałam o wszystko co mnie nurtowało do tej pory, Claudia pomogła mi zrozumieć przekaz, a jej kojący głos sprawiał, że czułam się bezpiecznie w tej podróży. Jeśli czujesz, że potrzebujesz duchowego wsparcia to dobrze trafiłeś. Z wyrazami miłości, Anita Janowska

Mobirise

Anita Janowska

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli...

czujesz, że jest w Tobie dobro, które chciałbyś lub chciałabyś rozwinąć, 
chcesz polepszyć swój kontakt z duszą (boskością w Tobie), 
jesteś świadomy lub świadoma, że to dzięki codziennej praktyce wypracujesz najlepsze połączenie ze swoją duszą, 
wierzysz, że jesteś kreatorem lub kreatorką swojego życia, a nietylko biernym obserwatorem, 
jesteś gotowy lub gotowa realizować praktyczne zadania dołączone do kursu, bo wiesz, że bez włożenia pracy ten kurs nie zadziała

Ten kurs nie jest dla Ciebie, jeśli...

uważasz, że kurs da Ci "magiczną" formułę, dzięki której Twoje życie odmieni się natychmiastowo, 
nie wierzysz w to, że jest w Tobie dobro, 
nie czujesz się w odpowiednim miejscu na wprowadzenie zmian do swojego życia, 
nie wierzysz w istnienie duszy, 
nie masz zamiaru wykonywania ćwiczeń, Irys

567zł

 • 7 wspólnych spotkań online
 • 7 wyjątkowych medytacji na maila
 • 7 listów do pracy własnej 
 • codzienne wsparcie i inspiracja na profilu kursu
 • planer kursu
 • ziarenko do samodzielnego zasadzenia <3 
 • dożywotni dostęp do kursu (materiały wideo, ćwiczenia)
 • eBook mojej najnowszej książki z wiedzą płynącą prosto ze Źródła "Wszystko w Tobie Dobre już jest"
Stokrotka

888zł

 • 7 wspólnych spotkań online
 • 7 wyjątkowych medytacji na maila
 • 7 listów do pracy własnej 
 • codzienne wsparcie i inspiracja na profilu kursu
 • planer kursu
 • ziarenko do samodzielnego zasadzenia <3 
 • dożywotni dostęp do kursu (materiały wideo, ćwiczenia)
 • eBook mojej najnowszej książki z wiedzą płynącą prosto ze Źródła "Wszystko w Tobie Dobre już jest"
 • Sesja Boskiego Planu Duszy (podczas którego dzielę się z Tobą Boskimi Darami i predyspozycje Twojej duszy. Zrozumiesz w jaki sposób konkretnie chce się realizować na Ziemi. Otrzymasz również wyjaśnienie jakie blokady aktualnie powstrzymują Cię przed prowadzeniem życia w pełnym spełnieniu)
Słonecznik

1077 zł

 • 7 wspólnych spotkań online
 • 7 wyjątkowych medytacji na maila
 • 7 listów do pracy własnej 
 • codzienne wsparcie i inspiracja na profilu kursu
 • planer kursu
 • ziarenko do samodzielnego zasadzenia <3 
 • dożywotni dostęp do kursu (materiały wideo, ćwiczenia)
 • eBook mojej najnowszej książki z wiedzą płynącą prosto ze Źródła "Wszystko w Tobie Dobre już jest"
 • Sesja Boskiego Planu Duszy (podczas którego dzielę się z Tobą Boskimi Darami i predyspozycje Twojej duszy. Zrozumiesz w jaki sposób konkretnie chce się realizować na Ziemi. Otrzymasz również wyjaśnienie jakie blokady aktualnie powstrzymują Cię przed prowadzeniem życia w pełnym spełnieniu)
 • sesja coachingowa 1:1 podczas której indywidualnie omówimy Twój kontakt z duszą oraz Twoją transformację (sesja będzie mogła być wykorzystana w wybranym przez Ciebie momencie)

Najczęściej zadawane pytania

Co jeśli opuszczę spotkanie?
Wszystkie spotkania i materiały będą systematycznie zapisywane na Instagramie. Uczestnicy będą mogli do nich powrócić w każdym momencie. Zachęcam do brania udziału na "żywo" w spotkaniach, dzięki czemu będzie bardziej odczuwalna wspierającą energię grupy, jednak jeśli coś wypadnie, materiały zawsze będą dostępne i będzie można przez nie przejść we własnym tempie. 

Czy mogę mieć pewność, że ten kurs zadziała i będę w lepszym zrozumieniu drogi swojej duszy?
To czy otworzysz się na przewodnictwo swojej duszy, zależy od wielu czynników. To, że wykonujesz taki krok jak zakup kursu i aktywnie bierzesz w nim udział na pewno zwiększy zrozumienie Twojej duszy. W kursie dzielę się sprawdzonymi (przeze mnie) metodami, które były wspierające w mojej drodze. Daje Ci możliwość na wzrost, jednak to czy z nich skorzystasz zależy od Ciebie. 

Czy otrzymam fakturę VAT?
Jak najbardziej- wystarczy napisać na aloha@imperiumaniolow.pl

Nie otrzymałem / otrzymałam maila potwierdzającego zapis na kurs, a zapłaciłem / zapłaciłam. Co teraz?
Skontaktuj się proszę na aloha@imperiumaniolow.pl

Kiedy kurs się zaczyna?
Pierwsze spotkanie jest 6 października. Ostatnie spotkanie zaplanowane jest na 17 listopada.

Do kiedy można zakupić kurs?
Zamknięcie zapisów jest 29 września (aby mieć pewność, że listy dotrą na czas ;). 

© Copyright 2021 imperiumaniolow.pl. Wszystkie prawa zastrzeżone.

https://mobirise.com software