fbpx

Co wszechświat chce Ci powiedzieć? czyli jak zrozumieć swoje lekcje życiowe. E18

W tym odcinku case study Marcina, 30-latka, który w drodze po pracę w zgodzie ze swoimi wartościami, otrzymuje lekcje od wszechświata czy nadal będzie trzymał się przekonań, które blokują tę manifestację.

 

Marcin dostaje wybór- czy będzie tkwić w blokujących przekonaniach, czy uwierzy w siebie i pójdzie dalej.

 

Wszechświat, Źródło pragnie jednego - abyś w pełni się pokochał/a swoją esencję. wszystkie kolory, które chce przejawiać Twoja dusza.

 

Cokolwiek co pragniesz zamanifestować (relacje, pracę, mieszkanie, dom), to na pewno wszechświat Cię w tym wspiera… tylko czy Ty wspierasz siebie?

 

Czy wierzysz, ze to możliwe? Czy podejmujesz działania, które Cię przybliżają do tego? Czy wierzysz, że zasługujesz na tę manifestację?

 

….czy może trzymasz przekonania, które blokują Cię przed tą manifestacją.

…. albo nie robisz nic w ich kierunku.

 

Kiedy przestajesz traktować wydarzenia, które otrzymujemy jako „kary”, a patrzymy na nie jako na możliwości do wzrostu, poszerzasz swoją świadomość. zaczynasz zauważać, że wszechświat podsuwa Ci możliwości, abyś porzucił przekonania, które Ci nie służą i podjął lub podjęła działania, które prowadzą Cię ku temu czego pragniesz z głębi serca.

 

Lacy Philips założycielka TBM dzieli się prostą metodą, która łączy w sobie trzy aspekty, które wspierają w życiu w pełnej autentyczności: odblokowywanie negatywnych przekonań; podejmowanie wspierających działań i inspirowanie się.

 

W tym odcinku dzielę się wyjaśnieniem tej metody i mam nadzieję, że da Tobie nową perspektywę na proces życia bliżej siebie <3

 

Jeśli jesteś zaintersowany/a TBM możesz skorzystać z kodu zniżkowego:

"Klaudia"

 

Stronka To Be Magnetic:

https://tobemagnetic.com/the-pathway-membership

 

Link do medytacji, o której wspomniałam w podcaście „Przeprogramuj swoją przeszłość”: https://youtu.be/43yH8bL4r0s

Więcej o mnie znajdziesz na www.lightfromthesource.com

Doze of everyday sunshine you can find:
Codzienną dawkę światła znajdziesz na:

Platforma zarządzania zgodami od Real Cookie Banner